NGIT

Farming Simulator 22 je zkrátka předčasně vydaný a nedodělaný.

Dobře, to by byla hodně krátká recenze 😃. Hra je skvělá a přinesla nám bohaté možnosti, nové funkce, požitky a spoustu dalšího. Nicméně má to jedno velké “ALE” a vlastně i pár menších “ale”.

Koupíte si hru za 1000 Kč, kde je multiplayer, ovšem připojit se na svého spoluhráče bylo téměř nemožné. Ano! Chválíme podporu hry, omluvili se a vše se do druhého dne vyřešilo. Těžko říct jestli to začalo fungovat samo od sebe, nebo s tím podpora něco udělala 😃. To ale zdaleka nebyl jediný problém.

Hra samotná má momentálně hroznou škálu chyb, a je brutálně nestabilní na FPS. I přes všechny ty chyby nás osobně hra tak chytla, že jsme si ale vesele jezdili po poli dál!

FS22 přinesl úžasné požitky ze hry samotné, jak už máme v názvu je to simulace, a tahle simulace je skvělá, například zvuky. Když nastartuju traktor a stoupnu si vedle něj, přijdu si, jak kdybych měl vedle sebe v kanceláři traktor, je to něco neuvěřitelného, detaily? Grafika? Nemůžeme říct půl slova.

Co se týče nových možností, tak to, co jsme si museli v předešlém díle přidávat, tady už nemusíme, a to jsou například továrny, nové stroje, vinice, olivy, obří mapy, vinná réva, čirok a podobné věci.
Ale co je nejzajímavější? Roční období, a tomu už říkám simulátor 😃. Ano, nově vám prostě v prosinci začne sněžit a vy zkrátka téměř nic nezasadíte. Ovšem i to se dá jako skoro všechno vypnout, pokud jste srábotky.


Grafické porovnání FS19 / FS22

Posuvník vlevo = FS22

Naše finální pocity na hru?

Hra je skvělá a my vám jí určitě doporučujeme, ale až bude ve slevě třeba za 700 Kč, protože za 1000 Kč tahle hra momentálně se všemi těmi chybami rozhodně nestojí.

Hodnotíme


Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: